Beleggers zijn content met NN Group

Deel deze podcast

Een prachtig rendement, zowel in koers als in dividend

Beleggen in verzekeraars mag dan saai zijn, voor je rendement is het prima om in je portefeuille te hebben. Dat geldt in ieder geval voor NN Group, dat afgelopen week beleggers bijpraatte over de stand van zaken bij het bedrijf. Schokkend was de sessie niet, maar dat is voor de experts ook niet nodig. "Ze zitten wat agressiever in een aantal ratio's. De aangekondigde aandeleninkoop is met 300 miljoen wel wat onder verwachting", zegt Wilbert Aarts van Bond Capital Partners, "maar de koers is dit jaar al bijna 28 procent opgelopen." Hij heeft NN Group dan ook voor zijn klanten in portefeuille. Riaan Prinsloo van ING is het grotendeels eens met Wilbert. "NN streeft naar een kapitaalgeneratie van 2,2 miljard in 2028. Dat is een mooie groei van 7 à 8 procent." Riaan constateert verder dat NN goedkoper is dan z'n Europese concurrenten, maat wat ik echt mooi vind is het dividendrendement van tegen de 10 procent."

 

Sentiment

De markt is rustig, maar er is nog steeds onzekerheid over de houding van Trump. Markten reageren nu eenmaal volatiel op zijn uitlatingen. Tegelijkertijd staat de fear & greed-index op greed, dus er zit best veel kracht in de markt, mensen willen wel beleggen. Ook het feit dat Europa en de VS weer in gesprek zijn over de handelstarieven doet het sentiment goed.

 

Cijfers - Vragen - Tips

Verder in de podcast o.a. aandacht voor Heineken, Nvidia ('preview') en ING die wellicht een bankvergunning aanvraagt in de VS. Natuurlijk bespreken we de luisteraarsvragen en geven de experts hun tips. Wilbert tipt een Nederlands industrieel concern, Riaan tipt een ETF met de ISIN-code IE00BMFKG444. Geniet van de podcast!

 

VanEck ETF's (advertorial)

Deze week is ook weer het tweewekelijks gesprek te beluisteren met Martijn Rozemuller, ceo van VanEckETF’s, de partner van BeursTalk. Met Martijn behandel ik deze week een crypto-ETN die nog niet zo lang geleden is gelanceerd en we bespreken crypto-ETF die in april volgens Morningstar de best presterende ETF was.

 

De nieuwe ETN is de VanEck Celestia ETN, die belegt in de TIA token. Celestia biedt een netwerk dat het voor ontwikkelaars mogelijk maakt om eigen applicaties of blockchain te maken. Best ingewikkeld, fijn dus dat Martijn even haarfijn uitlegt wat het platform behelst.

 

Daarnaast bespraken we een ETF die breder in de cryptosector belegt, de VanEck Crypto and Blockchain Innovators UCITS ETF. Zoals gezegd, een ETF die het in april heel goed deed, maar Martijn is de eerste om te erkennen, dat zo'n goede performance - zeker bij crypto - erg volatiel is. Martijn vertelt je er alles over, geniet van de podcast!

 

De gepresenteerde informatie door VanEck Asset Management B.V. en de aan haar verbonden en gelieerde bedrijven (samen "VanEck") is enkel bedoeld voor informatie en advertentie doeleinden aan Nederlandse beleggers die Nederlands belastingplichtig zijn en vormt geen juridisch, fiscaal of beleggingsadvies. VanEck Asset Management B.V. is een UCITS-beheerder. Loop geen onnodig risico. Lees de Essentiële Beleggersinformatie of het Essentiële-informatiedocument. Meer informatie? https://www.vaneck.com/nl/nl/

Beluister de podcast hier

De volledige podcast beluisteren?

Neem een abonnement op BeursTalk Premium

  • Altijd en overal toegang tot extra, verdiepende podcasts
  • Wekelijkse columns van gerenommeerde experts
  • Toegang tot de Tips Tracker (performance van de tips van de BeursTalk Experts)

Word abonnee

Beurstalk


Ook op de hoogte blijven van het laatste nieuws van BeursTalk?
Voer dan hieronder je e-mail adres in.

Andere podcasts

Amerikaanse rente loopt gevaarlijk op
Amerikaanse rente loopt gevaarlijk op
Beurzen nemen afwachtende houding aan
22-05-2025
ABN Amro 'aantrekkelijk als je op value focust'
ABN Amro 'aantrekkelijk als je op value focust'
Hogere rentes en er hoeft minder in de stroppenpot
15-05-2025
Aftreden van Buffett geen probleem voor Berkshire Hathaway
Aftreden van Buffett geen probleem voor Berkshire Hathaway
Greg Abel zal de tanker op koers houden
08-05-2025